Iepirkšanās ratiņi

Bezmaksas piegāde no € 60

dr ortho-befad apavi senioriem

APAVI SENIORIEM – KĀ IZVĒLĒTIES PAREIZOS APAVUS

Pareizi izvēlēti apavi ir komforta, ērtības un veselības garantija. Tātad, kādas īpašības mums vajadzētu meklēt mūsu vecvecāku apavos?

Ir svarīgi izvēlēties pareizo izmēru

Pirmkārt, pareizais izmērs. Ja pēc uzvilkšanas apavi kļūst problemātiski, labāk tos nolikt atpakaļ veikala plauktā. Gan apavu platumam, gan augstumam vajadzētu atstāt zināmu atslābumu. Vērts pievērst uzmanību materiālam, no kura top virsa – jo elastīgāka tā būs, jo labāk un vieglāk to būs uzvilkt vecākam cilvēkam. Ik pa laikam pietūkumu var izraisīt kaulu deģenerācija, deformācijas un pat asinsrites problēmas – par to jādomā, pērkot apavus un jāizvēlas tādi, lai pat pietūkums neapgrūtinātu apavu uzvilkšanu un aiztaisīšanu.

senioru apavu īpatnības, kā izvēlēties pareizos apavus
APAVI SENIORIEM – KĀ IZVĒLĒTIES PAREIZOS APAVUS 3

Pareiza aizdare ir īpaši svarīga, izvēloties apavus senioriem

Otrais ir ērts stiprinājums. Velcro noteikti būs daudz labāks risinājums nekā mežģīnes, ko noteikti iesakām. Atverot kurpes rāvējslēdzēju un izspiežot mēli, būs daudz vieglāk ielikt kāju, un pats Velcro ļauj regulēt platumu. Tā ir vēlama īpašība, īpaši tādām slimībām kā pietūkums vai deformācijas, kurām nepieciešama īpaša ārstēšana. Ir vērts atcerēties, ka daži “Dr. “Orto” zīmola modeļiem ir rāvējslēdzējs ne tikai apavu priekšējā daļā, bet arī uz papēžiem, lai pat liels pietūkums, jutīgums vai traumas netraucētu staigāt.

Pareiza senioru apavu demontāža

Trešais ir forma. Daudzi seniori jau daudzus gadus ir pieraduši valkāt čības. Tās ir viegli uzvelkamas, viegli noņemamas, pat nenoliecoties. Diemžēl čības var viegli noslīdēt no kājas, un kritiens nopietni apdraud novājinātu ķermeni. Tāpēc piemērots blīvējums būs iebūvēti apavi, kurus ir viegli uzvilkt. Profilaktiskās sandales ir lieliski piemērotas mājas telpai. Apavi ar atvērtu purngalu ir ideāli piemēroti siltām vietām, lieliski piemēroti lietošanai ārā vasarā un iekštelpās ziemā. Apavu dizains ļauj ērti ievietot pēdu, un Velcro aizdare regulē platumu un pieguļ pēdai.

Secinājums:

Pastaigas komforts noteikti ir svarīgs faktors veselības saglabāšanai daudzus gadus. Tāpēc pareizie apavi ir obligāts elements svētlaimīgām un mierpilnām pastaigām, izbraucieniem, jebkurām mazākām vai lielām aktivitātēm. Dr. Orto System un Dr. Orto Active kolekcija būs lielisks risinājums. Tāpēc, ja domājat par īsto dāvanu vecmāmiņai vai vectētiņam viņu svētkos, ļoti aicinām ieskatīties mūsu piedāvājumā, apmeklēt mūsu uzņēmuma veikalu Bielsko-Biala vai kādu no mūsu daudzajiem partneru veikaliem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bezmaksas piegāde no € 60

Bezmaksas piegāde visā Lietuvā!

14 dienu naudas atdošanas garantija!

14 dienu preču atgriešanas garantija!

Piegāde visā Lietuvā!

Piegāde Omniva, LP express, pa pastu!

100% drošs maksājums

Paysera / MasterCard / Visa