Iepirkšanās ratiņi

Bezmaksas piegāde no € 60

Bieži uzdotie jautājumi

Bieži uzdotie jautājumi

Mūsu mērķis ir apmierināt ikvienu klientu!

bieži uzdotie jautājumi

Pasūtījumi un piegāde

Preču piegāde parasti ilgst 3 līdz 5 darba dienas, svētku laiks var ieilgt nedaudz ilgāk.

Lapas augšpusē atradīsi lodziņu MANS KONTS, spied tur un reģistrējies!

Ja atklājat, ka esat ievadījis nepareizu adresi / tālruņa numuru / vārdu, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni vai e-pastu, norādot pasūtījuma numuru un informāciju, kuru vēlaties labot.

Jūs varat izsekot savam sūtījumam ar sūtījuma numuru, kas tiks nosūtīts uz jūsu e-pastu vai izmantojiet šo saiti: https://avalynetau.lt/uzsakymu-sekimas/

Ja sūtījums nonācis kļūdas dēļ, nevis uz vietu, kur to pasūtījāt, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni vai e-pastu. Mēs sazināsimies ar jūsu izvēlēto piegādes uzņēmumu un mēģināsim atrisināt šo problēmu.

Iesakām pasūtīt automātisko ziņojumu, kuru saņemsiet, tiklīdz mūsu interneta veikalā parādīsies Jūsu izvēlētā krāsa un izmērs.

Jā, piegādājam uz visām Lietuvas pilsētām.

Parasti preces netiek piegādātas Jūsu izvēlētajā pasta nodaļā pasta nodaļu pārpildītības dēļ, tāpēc kurjeri atstāj pakas tuvākajā, bezmaksas pasta nodaļā, lai ātrāk saņemtu Jūsu pasūtītās preces. Tomēr, ja rodas grūtības, noteikti sazinieties ar mums, mēs ziņosim piegādes uzņēmumam, lai sūtījums tiktu nogādāts vajadzīgajā pasta nodaļā.

Svarīga informācija par atgriešanu un apmaiņu

Atgriešana un maiņa

Ar atgriešanas politiku varat iepazīties šajā saitē:

Atgriešanas noteikumi

Ja kļūdas dēļ esat saņēmis nepareizo preci, rakstiet mums vēstuli uz info@avalynetau.lt , problēmas dēļ mēs to noteikti atrisināsim.

Rūpnīcas defekta gadījumā klientam mājaslapā jāaizpilda atgriešanas veidlapa, izvēloties atgriešanas iemeslu “defekts” un norādot atgriešanas iemeslu. Ja neesat pārliecināts, vai garantija attieksies uz jums, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu. e-pasts info@avalynetau.lt

Atgriešanas-maiņas procedūra parasti ilgst 5-7 darba dienas: jaunas preces tiek piegādātas tikai pēc atgriežamās preces saņemšanas un apskates.

Naudu atmaksājam 1-2 darba dienu laikā no atgrieztās preces atgriešanas. Atmaksas periods nedrīkst pārsniegt 10 dienas. Uzmanību : avalynetau.lt apņemas atgriezt visu par preci samaksāto naudu, izņemot piegādes maksu.

Šādā gadījumā jāsazinās ar uzņēmumu, lai nosūtītu sūtījumus un ziņotu par kļūdu.

Atgriešanas vai maiņas termiņš ir 14 dienas.

Bezmaksas piegāde no € 60

Bezmaksas piegāde visā Lietuvā!

14 dienu naudas atdošanas garantija!

14 dienu preču atgriešanas garantija!

Piegāde visā Lietuvā!

Piegāde Omniva, LP express, pa pastu!

100% drošs maksājums

Paysera / MasterCard / Visa