Iepirkšanās ratiņi

Kā iztīrīt apavu iekšpusi un novērst nepatīkamo smaku?

Apavi ir neatņemama mūsu ikdienas tērpa sastāvdaļa un viens no visbiežāk lietotajiem garderobes priekšmetiem. No skriešanas, došanās uz darbu un beidzot ar treniņiem, mēs valkājam apavus dažādās situācijās un vidēs, tāpēc tie var kļūt netīri, smirdīgi un pat apkaunojoši. Runājot par apaviem, lielākā daļa netīrumu un smaku uzkrājas tajos. Sviedru, netīrumu un baktēriju kombinācija var radīt ideālu vidi smaku attīstībai. Nepatīkama apavu smaka var būt apgrūtinoša, it īpaši, ja mēs cenšamies uzturēt labu higiēnu un darboties pēc iespējas labāk. Tomēr apavu iekšpuses tīrīšanai un nepatīkamās smakas noņemšanai nav jābūt sarežģītam uzdevumam. Šajā rakstā mēs apspriedīsim dažus vienkāršus un efektīvus veidus, kā saglabāt apavu iekšpusi svaigu un bez smaržas. Kā novērst nepatīkamo smaku? Kā tīrīt apavu iekšpusi? Neatkarīgi no tā, vai izmantojat sadzīves priekšmetus, piemēram, cepamo sodu un etiķi, vai regulāri veicat apkopi, šie padomi palīdzēs uz visiem laikiem atvadīties no smirdošiem apaviem.

Cepamās sodas šķīdums

Cepamā soda ir dabisks smaku absorbētājs, kas var palīdzēt noņemt nepatīkamās smakas no jūsu apaviem. Sajauciet ēdamkaroti cepamās sodas ar ūdeni, lai izveidotu pastu, pēc tam uzklājiet pastu apavu iekšpusē. Ļaujiet pastai nostāvēties stundu vai nakti, pēc tam noslaukiet to ar mitru drānu. Ja nepieciešams, atkārtojiet procesu.

Etiķa šķīdums

Baltais etiķis ir vēl viens mājsaimniecības priekšmets, kas var palīdzēt atbrīvoties no nepatīkamās smakas no apaviem. Piepildiet smidzināšanas pudeli ar balto etiķi un izsmidziniet to apavu iekšpusē. Atstājiet etiķi stundu, pēc tam noslaukiet to ar mitru drānu. Varat arī mērcēt drānu etiķī un ievietot to apavu iekšpusē uz nakti.

Ēteriskās eļļas var palīdzēt novērst nepatīkamo smaku

Ēteriskajām eļļām, piemēram, tējas kokam, lavandai vai eikaliptam, ir dabiskas dezodorējošas īpašības, kas var palīdzēt atbrīvoties no apavu smakas. Pievienojiet dažus pilienus iecienītākās ēteriskās eļļas drānai un ievietojiet to apavos. Atstājiet audumu iekšā uz nakti, un jūsu apaviem no rīta vajadzētu smaržot svaigi.

Pareizi uzglabājiet apavus

Lai izvairītos no nepatīkamas smakas, ir ļoti svarīgi apavus pareizi uzglabāt. Glabājiet apavus labi vēdināmā vietā, prom no tiešiem saules stariem. Turiet apavus sausus un neglabājiet tos mitrā vietā, jo mitrums var veicināt baktēriju un pelējuma vairošanos, kas var izraisīt nepatīkamu smaku.

Kā tīrīt apavu iekšpusi?
Kā iztīrīt apavu iekšpusi un novērst nepatīkamo smaku? 2

Regulāra apkope

Regulāra apavu tīrīšana un kopšana var palīdzēt novērst nepatīkamas smakas. Pēc katras lietošanas reizes notīriet apavu iekšpusi ar mitru drānu un ļaujiet tiem izvēdināties pirms uzglabāšanas. Ar noņemamām un mazgājamām zolītēm jūs varat arī saglabāt apavu iekšpusi svaigu.

Secinājums:

Visbeidzot, tīrs un bez smaržas apavu iekšpuse ir ļoti svarīga, lai uzturētu labu higiēnu un izvairītos no diskomforta. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat cepamo sodu, etiķi, ēteriskās eļļas vai šo metožu kombināciju, ir vairāki efektīvi veidi, kā novērst nepatīkamo smaku no apaviem. Regulāra apkope un pareiza uzglabāšana var arī palīdzēt novērst smakas. Izmantojot šos padomus, jūs varat atvadīties no smirdošajiem apaviem uz visiem laikiem! Kā tīrīt apavu iekšpusi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bezmaksas piegāde no € 60

Bezmaksas piegāde visā Lietuvā!

14 dienu naudas atdošanas garantija!

14 dienu preču atgriešanas garantija!

Piegāde visā Lietuvā!

Piegāde Omniva, LP express, pa pastu!

100% drošs maksājums

Paysera / MasterCard / Visa