Iepirkšanās ratiņi

Bezmaksas piegāde no € 60

Kā uzglabāt apavus? 5 īsi padomi

Pareizi uzglabāti apavi ilgāk saglabās jūsu izskatu un ietaupīs vietu jūsu mājās. Mums ir 5 padomi, kas palīdzēs ietaupīt vietu mājās, kā arī saglabāt jūsu apavu izskatu ilgāk!

Apavu uzglabāšanas mēbeles

Lietuviešu mājās apavus parasti glabā dažāda veida kastēs vai skapjos. Ļoti bieži apavi tiek turēti vienkārši gaitenī, jo tur parasti kurpes tiek liktas kājās. Tomēr telpa gaitenī parasti ir pārāk maza, lai tajā varētu ievietot visus jūsu apavus. Šī vieta ir vairāk tiem, kas regulāri apmeklē. Citi apavi ir labi jāaizsargā un jāuzglabā nākamajai sezonai. Plānojot telpu šim nolūkam, piemēram, skapi, ir vērts skaidri nošķirt dažādus apavu veidus dažādiem gadalaikiem.

pareiza apavu uzglabāšana
Kā uzglabāt apavus? 5 īsi padomi 11

Apavu skapis gaitenī neaizņem daudz vietas, bet ir ļoti ietilpīgs. Viss tāpēc, ka klasisko plauktu vietā tiek piedāvātas bīdāmās durvis. Rezultātā tie ir šauri un iederēsies pat šaurās ejās. Varat arī izvēlēties augstu apavu plauktu. Vēl viena ideja par apavu glabāšanu mājās ir kumodes izmantošana. Dažus apavu veidus var ērti glabāt atvilktnēs. Īpaši reti lietotas, piemēram, augstpapēžu kurpes. Plašās atvilktnes ir lieliski piemērotas vieglu, īsu balerīnu vai sandales turēšanai.

Plaukti

Apavi plauktos aizņems vismazāko vietu, ja tos novietos pārmaiņus, proti, vienu apavu priekšā, otru – aizmugurē. Ja ir vairāk pāru, tas ievērojami ietaupīs vietu. Augstākie plaukti ar vislielāko vietu ir paredzēti ziemas zābakiem ar visaugstāko virsu un vieglāko veidu, kā tos sabojāt. Apaviem vislabāk piemēroti ažūra plaukti. Labs risinājums ir speciāli apavu plaukti, kas ļauj stāvēt viens virs otra. Tas ne tikai labi atklāj apavus, bet arī neļauj tiem sasmērēties vienam ar otru un nodrošina gaisa cirkulāciju.

kā glabāt apavus plauktā
Kā uzglabāt apavus? 5 īsi padomi 12

Apavu uzglabāšana – organizācija ir svarīga!

Labi attīstītajā apavu uzglabāšanas telpā tiek izmantotas dažādas kastes un draiveri. Protams, var izmantot oriģinālās apavu kastes. Var iegādāties arī no plastmasas. Caurspīdīgas kastes ļaus vieglāk atrast pareizo pāri. Vai jums ir daudz apavu pāru un kastes plauktos ir sakrautas viena virs otras? Interesanta ideja ir aprakstīt katru pāri un uzlikt zīmīti uz kastītes vai nofotografēt kurpes. Izdrukātā fotogrāfija ļaus ātri atrast meklēto pāri.

apavu uzglabāšana plastmasas kastēs
Kā uzglabāt apavus? 5 īsi padomi 13

Kur uzglabāt sezonas apavus?

Īpaši atbildīgiem ir jābūt apaviem, kas tiek lietoti tikai noteiktā sezonā. Pēc lietošanas tās notīriet un piesūciniet. Pareizi izvēlēta, atkarībā no materiāla veida, ierīce, no vienas puses, atjauninās apavu izskatu un, no otras puses, pasargās no lietus un citiem iespējamiem nelabvēlīgiem apstākļiem. Vēlams izmantot, piemēram, savītās avīzes un ielikt kurpē. Avīzes noņems mitrumu un neļaus jūsu apaviem deformēties. Apavu formas izmantošana ir īpaši svarīga ādas apaviem. Tie darbojas kā stūmējs, tie nostiprina visu apavu. Šī iemesla dēļ āda nelocīsies un pat nelūzīs, neizmantojot apavus.

Sezonas beigās apavus var nest uz pagrabu, ja tajos nav mitruma un apavi ir atbilstoši pasargāti no iespējamā piesārņojuma. Iepakoti izturīgās kartona kastēs paliks līdz nākamajai sezonai.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bezmaksas piegāde no € 60

Bezmaksas piegāde visā Lietuvā!

14 dienu naudas atdošanas garantija!

14 dienu preču atgriešanas garantija!

Piegāde visā Lietuvā!

Piegāde Omniva, LP express, pa pastu!

100% drošs maksājums

Paysera / MasterCard / Visa