Iepirkšanās ratiņi

Preču piegāde

AvalyneTau e-veikals piegādā pasūtījumus 2 – 4 darba dienu laikā pēc apmaksātā pasūtījuma veikšanas. Visas preces mūsu interneta veikalā ir pieejamas Lietuvā. Preču piegāde iespējama 3 veidos: ar Lietuvas pasta, Omniva pasta automātu vai Omniva kurjerdienesta palīdzību ar piegādi uz Jūsu norādīto adresi.

PIEGĀDE UZ OMNIVA PASTĀ

Omniva pašapkalpošanās pakomāti strādā 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Preču piegāde ir ārkārtīgi ātra. Visi Omniva pasta automāti ir uzstādīti ārpus telpām, tāpēc sūtījumus varat izņemt jebkurā diennakts laikā. Sūtījums tiek piegādāts terminālī 1-3 dienu laikā pēc maksājuma veikšanas. Nogādājot sūtījumu pasta nodaļā, saņēmējs uzreiz saņem SMS paziņojumu par sūtījuma pienākšanu, kurā norādīts arī datums, līdz kuram sūtījumu var izņemt. Pakas pasta nodaļā tiek glabātas 7 kalendārās dienas no sūtījuma nodošanas brīža pasta nodaļā. Maksimālais sūtījuma svars 30 kg.

Saņemot no Omniva SMS īsziņu ar sešciparu durvju atvēršanas (izņemšanas) kodu, dodieties uz norādīto pasta nodaļu. Skārienekrāna galvenajā izvēlnē atlasiet “Izgūt sūtījumu” un ievadiet īsziņā saņemto kodu. Pēc koda apstiprināšanas automātiski tiks atvērta pasta nodaļa ar sūtījumu jums.

PIEGĀDE UZ LP Express POST

LP express pašapkalpošanās pakomāti strādā 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Preču piegāde ir ārkārtīgi ātra. Visi LP eksprespasta automāti ir uzstādīti ārpus telpām, tāpēc tos var izņemt jebkurā diennakts laikā. Saņemot SMS īsziņu no Lietuvas Pasta ar sešciparu durvju atvēršanas kodu, dodieties uz norādīto Lietuvas pasta pasta nodaļu. Skārienekrāna galvenajā izvēlnē atlasiet “paņemt paku” un ievadiet kodu. Pēc koda apstiprināšanas automātiski atvērsies pasta automāta sadaļa, kurā ievietota Jums paredzētā paka.

PIEGĀDE UZ NORĀDĪTO ADRESI AR KURJERU DIENESTA

Piegādes dienā Omniva Kurjeris sazināsies ar Jums pa norādīto tālruņa numuru un vienosies par Jums ērtāko sūtījuma saņemšanas laiku. Preces tiek piegādātas uz pasūtījuma veikšanas brīdī norādīto adresi. Norēķināties kurjeram iespējams tikai ar bankas karti, no 2022. gada 1. jūnija visi skaidras naudas maksājumi vairs nav iespējami.

Bieži uzdotie jautājumi

⭐ Pasta automāta durvis neatveras: KO DARĪT?

Pasta automāta ekrānā jūs redzēsiet saiti uz sadaļu, kurā atrodas jūsu sūtījums (piemēram, 1L1 – no skārienekrāna kreisajā pusē, pirmā kolonna un pirmā sadaļa no augšas). Pamatojoties uz šo informāciju, pēc durvju koda ievadīšanas mēģiniet pacelt durvis un pavelciet tās pret sevi. Ja tas nedarbojas, sazinieties ar mums , izvēloties tēmu “Cits”.

⭐ Vēlos paņemt paku, bet durvju atvēršanas kods nedarbojas. Ko darīt?

Pārbaudiet, vai atrodaties īsziņā norādītajā pasta nodaļā. Pasta mašīnas nosaukumu redzēsit pasta mašīnas ekrāna apakšā, kreisajā pusē. Pasta nodaļu adreses var atrast arī šeit un Google maps ievadot pasta nodaļas nosaukumu.

⭐Es saņēmu sūtījumu nepareizajā pasta nodaļā. Ko darīt?

Iesakām sazināties pa tālruni: +37063894990 vai e-pastu: info@avalynetau.lt. Pārbaudiet, vai jūsu izvēlētais pasta automāts ir norādīts pareizi.

Bezmaksas piegāde no € 60

Bezmaksas piegāde visā Lietuvā!

14 dienu naudas atdošanas garantija!

14 dienu preču atgriešanas garantija!

Piegāde visā Lietuvā!

Piegāde Omniva, LP express, pa pastu!

100% drošs maksājums

Paysera / MasterCard / Visa