Iepirkšanās ratiņi

Bezmaksas piegāde no € 60

Preču piegāde

PIEGĀDE UZ OMNIVA PASTĀ

Omniva pašapkalpošanās pakomāti strādā 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Preču piegāde ir ārkārtīgi ātra. Visi Omniva pasta automāti ir uzstādīti ārpus telpām, tāpēc sūtījumus varat izņemt jebkurā diennakts laikā. Sūtījums tiek piegādāts terminālī 1-3 dienu laikā pēc maksājuma veikšanas. Nogādājot sūtījumu pasta nodaļā, saņēmējs uzreiz saņem SMS paziņojumu par sūtījuma pienākšanu, kurā norādīts arī datums, līdz kuram sūtījumu var izņemt. Pakas pasta nodaļā tiek glabātas 7 kalendārās dienas no sūtījuma nodošanas brīža pasta nodaļā. Maksimālais sūtījuma svars 30 kg.

Saņemot no Omniva SMS īsziņu ar sešciparu durvju atvēršanas (izņemšanas) kodu, dodieties uz norādīto pasta nodaļu. Skārienekrāna galvenajā izvēlnē atlasiet “Izgūt sūtījumu” un ievadiet īsziņā saņemto kodu. Pēc koda apstiprināšanas automātiski tiks atvērta pasta nodaļa ar sūtījumu jums.

PIEGĀDE UZ LP Express POST

LP ekspresis  pašapkalpošanās pakomāti ir atvērti 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.  Preču piegāde ir ārkārtīgi ātra. Visi LP eksprespasta automāti ir uzstādīti ārpus telpām, tāpēc tos var izņemt jebkurā diennakts laikā.

Bezmaksas piegāde no € 60

Bezmaksas piegāde visā Lietuvā!

14 dienu naudas atdošanas garantija!

14 dienu preču atgriešanas garantija!

Piegāde visā Lietuvā!

Piegāde Omniva, LP express, pa pastu!

100% drošs maksājums

Paysera / MasterCard / Visa