Iepirkšanās ratiņi

Privātuma politika

Kādus personas datus mēs apkopojam un kāpēc mēs to darām

komentāri

Kad apmeklētāji ievieto komentārus vietnē, mēs apkopojam komentāru publicēšanas veidlapā redzamos datus, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūkprogrammas lietotāja ierakstu, lai aizsargātu pret surogātpastu.

No jūsu e-pasta adreses var tikt ģenerēts anonīms jaucējkods un sniegts Gravatar pakalpojumu sniedzējam, lai pārbaudītu, vai izmantojat pakalpojumu. Gravatar privātuma politika ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Pēc komentāra apstiprināšanas jūsu profila fotoattēls būs publiski redzams blakus komentāram.

Sīkdatnes

Rakstot komentāru par šo vietni, jūs varat izvēlēties, vai vēlaties, lai jūsu vārds, e-pasts un vietne tiktu saglabāta sīkdatnēs. Tas tiek darīts jūsu ērtībām, lai jums nebūtu jāievada šie dati katru reizi, kad komentējat. Šīs sīkdatnes tiek glabātas vienu gadu.

Ja jums ir konts un piesakāties mūsu vietnē, mēs izveidojam pagaidu sīkfailu, lai reģistrētu, vai jūsu pārlūkprogramma pieņem sīkfailus. Šī sīkdatne nesaglabā nekādu personisko informāciju un tiek dzēsta, kad aizverat pārlūkprogrammu.

Kad jūs piesakāties, mēs arī izveidojam vairākus sīkfailus, kas saglabā jūsu pieteikšanās informāciju un ekrāna displeja opcijas. Pieteikšanās sīkfaili ir derīgi 2 dienas un ekrāna iestatījumi vienu gadu. Ja atlasīsiet opciju “Atcerēties mani”, jūsu pieteikšanās sīkfails būs derīgs 2 nedēļas. Kad izrakstāties no sava konta, jūsu pieteikšanās sīkfaili tiek dzēsti.

Ja rediģējat vai publicējat ziņu, jūsu pārlūkprogrammā tiek saglabāts papildu sīkfails. Šajā sīkfailā netiek saglabāti personas dati, bet tiek saglabāts tikko rediģētās vai publicētās ziņas ID. Šī sīkdatne beidzas pēc 1 dienas.

Saturs augšupielādēts no citām vietnēm

Šajā vietnē var būt saturs (piemēram, video, attēli, teksts utt.), kas augšupielādēts no vietnes. Šāda augšupielādēta satura skatīšana un apstrāde šajā vietnē ir līdzvērtīga to vietņu apmeklēšanai, no kurām saturs tiek augšupielādēts.

Šīs vietnes var vākt datus par jums, izmantot sīkfailus, trešo pušu izsekošanas pakalpojumus un pārraudzīt jūsu darbības ar augšupielādēto saturu, tostarp tad, ja jums ir konts un esat pieteicies šajās vietnēs.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu datus

Ja rakstāt komentāru, tā teksts un metadati tiek glabāti neierobežotu laiku. Tas ir paredzēts, lai mēs varētu automātiski atpazīt un apstiprināt turpmākos komentārus, nevis administratora apstiprinājumu.

Kad reģistrējaties mūsu vietnē un kļūstat par lietotāju, mēs saglabājam visu jūsu kontā norādīto personisko informāciju. Jebkurš lietotājs jebkurā laikā var apskatīt, rediģēt un dzēst savus personas datus (izņemot savu lietotājvārdu). Tīmekļa pārziņi var arī skatīt un rediģēt šos datus.

Jūsu tiesības

Ja jums ir konts šajā vietnē vai jūs kādreiz esat šeit ievietojis komentāru, varat pieprasīt datu eksporta failu ar visu mūsu rīcībā esošo personisko informāciju par jums, tostarp visu informāciju, ko mums sniedzat. Varat arī pieprasīt, lai mēs dzēstu visu mūsu rīcībā esošo personisko informāciju par jums. Abas šīs prasības neattiecas uz datiem, kas mums saskaņā ar likumu ir jāsaglabā administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

Bezmaksas piegāde no € 60

Bezmaksas piegāde visā Lietuvā!

14 dienu naudas atdošanas garantija!

14 dienu preču atgriešanas garantija!

Piegāde visā Lietuvā!

Piegāde Omniva, LP express, pa pastu!

100% drošs maksājums

Paysera / MasterCard / Visa