Iepirkšanās ratiņi

Bezmaksas piegāde no € 60

kā apgriezt kurpes?

Vai apavi ir pārāk lieli? Kā sagriezt apavus 3 padomi

VAI IZPĀRDOŠANĀ IEGĀDĀJĀTI SAVUS SAPŅU APAVUS? BET TIE IR PAR LIELI? JŪSU PĒJAS BRĪVI KUSTOJAS APAPJU PĀRĀ? MĒS DALĪSIES DAŽIEM PADOMIEM, KĀ SAMAZINĀT JŪSU APAVUS.

Kāpēc nevalkāt pārāk lielus apavus?

Dažiem cilvēkiem patīk valkāt pārāk lielas kurpes. Tiek ziņots, ka Megana Mārkla to dara, lai izvairītos no halucinācijām. Vai tā ir laba ideja? Ja analizējam no pēdu veselības viedokļa – noteikti nē. Kad valkājam pārāk lielus apavus, ejam nedabiski un nefunkcionāli. Tas var izraisīt nopietnas pēdu problēmas.

Ko darīt, ja apavi ir pārāk lieli?

Labākais veids, kā atrisināt problēmu ar lieliem apaviem, protams, ir iegādāties apavus, kas vislabāk atbilst jūsu kājām. Ja apavus pērkam fiziskajā veikalā, tad apavus varam pielaikot. Ir svarīgi to darīt dienas beigās, kad jūsu kājas ir nedaudz nogurušas un palielina apjomu. Interneta veikalā mums jāpievērš īpaša uzmanība pareizai pēdas mērīšanai un pielāgošanai veikala vai apavu ražotāja sniegtajiem parametriem.

Valkājiet papildu zeķu pāri

Pirmais veids, kā uzlabot liela izmēra apavu saķeri, ir valkāt divus zeķu pārus vai vienu biezāku. Zeķes aizpildīs tukšo vietu kurpēs. Šī metode ir īpaši piemērota kedām vai ziemas apaviem, kuriem nevajadzētu būt problēmai uzvilkt otru zeķu pāri. Tomēr tas nedarbosies, valkājot apavus, kur zeķes nav vēlamas, piemēram, mokasīnus, atvērtas kurpes vai sandales. Turklāt, ja vasarā valkājat papildu zeķu pāri, jūsu kājas var stipri svīst.

Aizpildiet vairāk vietas apavu iekšpusē

Tukšo vietu ap pirkstiem vienmēr var aizpildīt ar mīkstu materiālu. Tie var būt tualetes papīrs, salvetes, vates bumbiņas vai salvetes. Mēs tos ieliekam vai pat līmējam apavu iekšpusē.

Izmantojiet papildu zolīti

Iepriekš minētie paņēmieni, lai arī salīdzinoši vienkārši un ekonomiski, ir vislabāk piemēroti ārkārtas situācijām, kad jauni apavi ir ātri jāpielāgo. Tāpat neērti var būt staigāšana apavos ar divām zeķēm vai polsterējumu priekšpusē. Gadījumos, kad nepieciešami ilgtermiņa risinājumi un pēdu komforts ir prioritāte, vislabāk piemērotas zolītes. Zolītes ir auduma gabali, kas tiek ievietoti jūsu apavos, lai nodrošinātu komfortu, siltumu un labāku piegulšanu. Lai gan zolītes fiziski nesamazina apavu izmēru, tās aizpilda tukšumu starp pēdām apavu iekšpusē. Pārdošanā ir vairāku veidu zolītes, tostarp:

  • Ērtas un dabīgas ādas zolītes, kuras vislabāk izmantot kopā ar kedām. Tie sniedz pēdai komfortu, ļauj tai elpot un piepilda to ar papildu collām.
  • Mīksti un plāni silikona ieliktņi, kas lieliski piemēroti pumpuriem, augstpapēžu kurpēm , mokasīniem vai balerīnām.
  • Filca zolītes, kuras var ievietot zābakos, zābakos un citos ziemas zābakos . Tie ir biezi un silti, lieliski aizpildot tukšo vietu kurpēs.

Ieliktņi var būt visai pēdai vai tikai priekšpusei. Gadījumā, ja pārāk lieli apavi liek berzēt papēžus, varat iegādāties arī tā sauktos papēžus.

kā griezt auduma apavus?
Vai apavi ir pārāk lieli? Kā sagriezt apavus 3 padomi 13

Kā apgriezt kurpes?

Ja jums ir nedaudz laika un ļoti vēlaties, lai jūsu apavi labi pieguļ un nepilda lietas, varat mēģināt tos nedaudz saraut mājās:

  • Aplejiet ūdens apavus ar ūdeni no smidzinātāja vai cita smidzinātāja. Turiet apavus slapjus, bet ne slapjus.
  • Nosusiniet apavus ar fēnu vai žāvētāju.
  • Izmēriet apavus. Ja tie joprojām ir lieli, atkārtojiet visas darbības vēlreiz, līdz apavi ir vēlamajā izmērā.
Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bezmaksas piegāde no € 60

Bezmaksas piegāde visā Lietuvā!

14 dienu naudas atdošanas garantija!

14 dienu preču atgriešanas garantija!

Piegāde visā Lietuvā!

Piegāde Omniva, LP express, pa pastu!

100% drošs maksājums

Paysera / MasterCard / Visa