Bezmaksas piegāde no €80

Kā mazgāt apavus veļas mašīnā? 3 padomi

Siltajā sezonā mēs nevaram iztikt bez treniņbiksēm vai kedām, kas jau izsenis tiek izmantotas ne tikai sportam, bet arī individuāla stila izcelšanai. Tiesa, lai arī kāda būtu apavu krāsa, parasti tie ir apavi, kas tiek uzvilkti. Šajā rakstā sniegsim jums dažus padomus, kā mazgāt apavus veļas mazgājamajā mašīnā.

Kādus apavus var mazgāt veļas mašīnā?

Ne visus apavus var mazgāt veļas mašīnā. Daudz kas ir atkarīgs no materiāla, no kura tie ir izgatavoti. Kopumā mašīnā var mazgāt visu veidu apavus, kas izgatavoti no audekla, kokvilnas, neilona, piemēram, populāros treniņbikses, ikdienas apavus un tekstila mokasīnus. Sintētiskās ādas un poliestera apavi arī ir piemēroti mazgāšanai mašīnā. Visus ādas, zamšādas, satīna, zīda apavus, kā arī formālos, elegantos un augstpapēžu apavus. Šiem apaviem būtu jāņem vērā manuālā tīrīšana un kopšanas līdzekļi, kas paredzēti šāda veida apaviem. Ja neesat pārliecināts, vai jūsu apavus var mazgāt veļasmašīnā, vienmēr pārbaudiet etiķeti.

Kā mazgāt apavus veļas mašīnā? 3 padomi

Pirms apavu mazgāšanas jārūpējas par to, lai:

Kā mazgāt apavus? 3 padomi

Lai nodrošinātu, ka jūsu apavi ir pareizi izmazgāti, tie ir pienācīgi jāsagatavo. Pirms iemest tos veļas mazgājamajā mašīnā, izmantojiet mitru drānu vai vecu zobu birsti, lai no tiem noņemtu pēc iespējas vairāk netīrumu un gružu. Parasti visvairāk netīrumu un netīrumu ir uz zoles, kas jānotīra, pirms ievietojat apavus veļas mašīnā. Laba ideja ir arī noņemt no apaviem šņores un zolītes. Tās var mazgāt atsevišķi ar rokām vai ievietot atsevišķā maisiņā un ievietot veļas mašīnā.

Izmantojiet vecus dvieļus:

Lai novērstu apavu atsitienu pret bungas sieniņām, ir labi ievietot amortizatorus dvieļu veidā. Ielieciet veļas mašīnā 2 lielus vannas dvieļus. Atcerieties, ka tos mazgājat kopā ar netīriem apaviem. Tāpēc neizvēlieties baltus vai jaunus dvieļus.

Izmantojiet apavu mazgāšanas maisiņu:

Ielieciet apavus īpašā sieta maisiņā vai (ja tāda nav pa rokai) spilvena pārvalkā. Apavu mazgāšanas maisiņi novērš apavu bojājumus mazgāšanas mašīnā laikā un ļauj mazgāt apavus kopā ar citām drēbēm.

Kādā temperatūrā jāmazgā apavi?

Ņemot vērā, ka lielākā daļa sporta apavu un treniņbiteņu ir līmēti, tos ieteicams mazgāt 40 grādu vai zemākā temperatūrā. Tas novērsīs apavu elementu plaisāšanu vai kušanu, kā arī ļaus apaviem un treniņbiksēm saglabāt savu krāsu. Mazgājot apavus, vislabāk ir arī iestatīt maigu ciklu (mazāk nekā 500 apgriezienu minūtē) bez izmazgāšanas. Pietiks ar jebkuru maigu mazgāšanas līdzekli, bet vēlams būtu izmantot mazgāšanas šķidrumu. Turklāt neizmantojiet nekādus audumu mīkstinātājus, jo tos ir grūtāk izmazgāt, un pēc lietošanas paliekošie atlikumi piesaistīs vairāk netīrumu.

Kādā temperatūrā jāmazgā apavi

Kā ātri izžāvēt apavus?

Neielieciet apavus žāvētājā, jo tas tos sabojās. Vislabākais veids, kā izžāvēt apavus, ir izlikt tos ārā vai pakārt uz auklas. Lai paātrinātu žāvēšanas procesu un palīdzētu apaviem saglabāt formu, varat tajos ielikt sarullētu vecas avīzes lapu.

Kā mazgāt baltos apavus veļas mašīnā?

Baltos apavus var mazgāt veļasmašīnā tāpat kā citus apavu veidus. Viss, kas jums jādara, ir jāievēro iepriekš minētie norādījumi. Tomēr šajā gadījumā ir vērts atcerēties, ka baltos apavus nedrīkst likt veļas mašīnā kopā ar krāsainiem apaviem. Pēc mazgāšanas baltos apavus vislabāk žāvēt ārā ēnā. Tas novērsīs neglītu dzeltenu plankumu rašanos no saules.
https://ekus.lt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Bezmaksas piegāde no €80

Bezmaksas piegāde visā Latvijā!

30 dienu naudas atdošanas garantija!

30 dienu preču atgriešanas garantija!

Piegāde visā Latvijā!

Piegāde ar Omniva pasta automātiem

100% droša izrakstīšanās

Montonio / MasterCard / Visa