Vīriešu apavi

Daudzi cilvēki domā, ka stilīgi apavi ir paredzēti tikai sievietēm, taču tā nav taisnība. Tāpat kā sievietes izvēlas apavus, apģērbu, rokassomas, arī daudzi vīrieši izvēlas savus apavus. Patiesību sakot, daudzi vīrieši ir ļoti izvēlīgi attiecībā uz vīriešu apaviem un to, kādus apavus izvēlēties. Interneta veikalā AvalyneTau atradīsi karstākos vīriešu apavu modeļus internetā.

Rādīt filtrus

Vīriešu apavi

Neviens neuzdrošināsies iebilst, ka apavi vīriešiem ir viena no svarīgākajām stila detaļām, kas var palīdzēt pareizi sevi reprezentēt vai vienkārši justies ērti ikdienas situācijās. Vīriešu apavi tiešsaistē, kad nepieciešami ērti apavi sportam vai ceļojumam uz svarīgu tikšanos. Rūpīgāk apskatot visus mūsu piedāvājumus, jūs viegli atradīsiet sev piemērotāko pāri.

VĪRIEŠU APAVU IZVĒLES PAMATNOteikumi

Lai arī apavu dizains ir viens no svarīgākajiem izvēles kritērijiem jebkurā situācijā, lai justos ērti, ar labu izskatu vien nepietiek. It īpaši, ja izvēlaties apavus aukstajai sezonai.

**Rudens-ziemas sezona apavu ražotājiem izvirza diezgan stingras prasības. Kad laiks atdziest, ieteicams meklēt apavus ar noapaļotiem purngaliem. Sharp modeļi nav piemēroti pastaigām aukstā laikā, jo maina dabisko asinsriti pēdā un pastiprina aukstuma sajūtu.
**Izvēloties ziemas zābakus, ieteicams iegādāties uz pusi vai vienu izmēru lielākus apavus. Ja apavi ir cieši, kājas pastāvīgi būs aukstas. Turklāt, izvēloties brīvākus apavus, vienmēr var uzvilkt biezāku zeķi vai kurpēs ievietot speciālas apsildāmas zolītes.
**Zelta likums, kas jāzina ikvienam vīrietim, ir tas, ka apaviem jābūt izgatavotiem no kvalitatīviem, izturīgiem un uzticamiem materiāliem. Lai gan šādi apavi var būt nedaudz dārgāki, jūs būsiet pārliecināti par to izturību un komfortu. Tradicionāli dabiskā āda tiek uzskatīta par labāko apavu izvēli, taču speciālisti jau sen runā par to, ka svarīgākie ir nevis apavu materiāli, bet gan pats ražošanas process un ražotāja uzmanība detaļām.
**Lai apavi kalpotu vairāk par vienu sezonu, pievērsiet uzmanību apavu kopšanai. Pareizi kopti apavi ne tikai kalpos ilgāk, bet arī saglabās savu komerciālo izskatu – ar šādiem apaviem vienmēr izskatīsies glīti un eleganti. Izvēlieties apavu kopšanas līdzekļus no uzticama ražotāja un īpaši piemērotus jūsu apaviem.