Vilnas izstrādājumi

AvalyneTau dabīgās vilnas izstrādājumi ir mājīguma, siltuma un labsajūtas garants visai ģimenei visa gada garumā. Dabīgas vilnas apavi un apģērbi ar lielisku cenas un kvalitātes attiecību. Siltas čības sievietēm, vīriešiem un pašiem mazākajiem, vilnas vestes un dabīgas vilnas zeķes. Ātra piegāde visā Latvia, Jums ērtākajā veidā, 1-2 darba dienu laikā. Atlaides līdz 40%

Rādīt filtrus

Vilna ir dabiska šķiedra ar daudzām brīnišķīgām īpašībām. Dabīgās vilnas čības stimulē asinsriti un atslābina kājas pēc smagas darba dienas.

Dabiskā aitas vilna uztur optimālu ķermeņa temperatūru, lai pēdas būtu patīkami siltas. Ar vilnas čībām pat aukstākā ziema nebūs biedējoša. Vilna reaģē uz cilvēka ķermeņa temperatūras izmaiņām, tāpēc tā palīdz novērst pārkaršanu karstās vasaras dienās un nosalšanu, pienākot vēsiem vakariem.

Kad vilna pieskaras ādai, tā maigi iemasē to un uzlabo asinsriti. Dabīgās vilnas čības ir mīkstas, labi pieguļ pēdai, un kvalitatīvā zole nodrošina drošu un ērtu staigāšanu uz jebkuras grīdas. Čības no merino vilnas būs lielisks palīgs tiem, kas sūdzas par sāpēm kājās. Apavu veikalā Tau plašā izvēlē atradīsi sieviešu/vīriešu dabīgās vilnas čības, kas lieliski atbildīs katra pircēja vēlmēm. Vilnas izstrādājumi ir augstas kvalitātes. Šis dabīgais materiāls palīdzēs ķermenim elpot (samazina svīšanu) un tiek uzskatīts par dabisku temperatūras regulatoru. Tātad jūs varat droši valkāt vilnas čības vai citus vilnas izstrādājumus gan ziemā, gan vasarā.

Jau vairāk nekā 40 gadsimtus cilvēks savā mājsaimniecībā varējis izmantot vilnu, no tās izgatavojot virsdrēbes, zeķes, čības, pat čības un citus izstrādājumus. Vilna saglabājas svaiga un tīra daudz ilgāk nekā citi audumi. Tas ir dabiski tīrošs un netīrumus notīrošs materiāls, kam nav nepieciešama īpaša un bieža apkope. Vilnai ir daudz izcilu īpašību – tā neburzās, pasargā no aukstuma ziemā un no karstuma vasarā. Vēl viena lieliska vilnas īpašība, kas padara to mīlētu, novērtētu un populāru, ir aizsardzība pret svīšanu. Apavi Tau interneta veikalā atradīsiet ne tikai vilnas čības, bet arī dabīgas vilnas zeķes, kurām piemīt antibakteriālas un antialerģiskas īpašības. Vilnas zeķes palīdzēs gan sasildīt kājas aukstā laikā, gan mazināt svīšanu siltā laikā. Šeit varat atrast arī brīnišķīgu dabīgās vilnas vestu izvēli. Daudzi modeļi ir piemēroti gan vīriešiem, gan sievietēm. Vilnas vestes uzturēs normālu ķermeņa temperatūru vasarā un patīkami sildīs ziemā.

Dabīgās vilnas izstrādājumi ir piemēroti ikvienam un visur – tiem, kas strādā, spēlē, sporto, pavada ziemu vai vasaru, vai svīst no karstuma daudzu, daudz dažādu iemeslu dēļ. Tāpēc veikalā Avalynė Tau izvēlieties no daudziem dabīgās vilnas izstrādājumiem ar labāko cenas un kvalitātes attiecību un ieprieciniet sevi un savus ģimenes locekļus.

Siltas čības

AvalyneTau interneta veikalā var atrast daudzas vilnas siltās čības sievietēm, vīriešiem un bērniem. Dabīgās merino vilnas čības – ļoti siltas čības. Piedāvājam plašā izvēlē dabīgas merino vilnas čības, visas siltās čības ir no Polijas vai Ukrainas.

Vilnas filca čības

AvalyneTau interneta veikalā mums ir liela “Szymel” dabīgās vilnas filca čību izvēle. Izgatavota no augstas kvalitātes itāļu un poļu aitas vilnas. Čību zoles ir izgatavotas no profilētas gumijas un vilnas filca, tāpēc jums būs čības, kas ir izturīgas pret slīdēšanu. Preču ārējais materiāls ir sertificēts apavu filcs.

Vilnas čības

Pārejot no siltāka uz vēsāku laiku, apavi mājās kļūst īpaši svarīgi, lai nodrošinātu stabilu temperatūru un komfortu, ejot pa māju. Lūk, dažas priekšrocības, kāpēc kā mājas apavus vajadzētu izvēlēties dabīgas vilnas čības.

Vilna atbilst pēdu kontūrām un nodrošina lielisku atbalstu. Jo ilgāk valkāsiet savas vilnas čības, jo ērtāk tās kļūs. Tie pielāgosies tavas pēdas niansēm, izliekumiem un formām.
Vilna ir temperatūru regulējošs, izolējošs un elpojošs audums, kas izvada mitrumu daudz ātrāk nekā citi materiāli. Dabiskās īpašības neļauj baktērijām dzīvot vilnā un tādējādi novērš sliktu smaku.
Vilna ir pašattīroša. Tas satur lanolīnu, kas ir aitu tauku viela, ko izmanto arī ziepēs. Lanolīns aizsargā vilnas šķiedras un darbojas kā pašattīrīšanās līdzeklis, kad vilna ir mitra.
Dabiski filca vilna ir izturīga, dabiski elastīga un pielāgojas pēdas formai, tādējādi palielinot komforta sajūtu.

Daļa no tā, kas padara vilnu par tik neticamu audumu čībām, ir tās dabiskā spēja pašattīrīties un izturēt smakas. Tas ir saistīts ar vilnas absorbējošām īpašībām, kas ļauj tai absorbēt divreiz vairāk ūdens tvaiku nekā kokvilna un vairāk nekā 20 reizes vairāk nekā poliesters. Šī absorbcija novērš sviedru uzkrāšanos uz jūsu ādas, samazinot smaku izraisošo baktēriju augšanu.