Vilnas čības sievietēm

Dabīgas vilnas un kažokādas čības sievietēm. Siltas, vieglas, dabīga filca, kažokādas vai vilnas čības, kas vēsos vakaros liks siltumu un mājīgumu. Ātra piegāde visā Latvijā, Jums ērtākajā veidā.

Rādīt filtrus

Merino vilnas čības

No visiem vilnas veidiem visvairāk uzslavas un uzmanības parasti tiek veltīta merino vilnai, ko raksturo izcils maigums, maigums un siltums. Apavi Tau interneta veikalā plašā sortimentā var atrast merīno vilnas čības sievietēm

Vilnas filca čības

Dabīgās vilnas filca čībiņas sievietēm, patīkami no rītiem ietīt kājas siltās, omulīgās dabīgās vilnas čībās, kas ir… neslīd, nečīkst un klusi pastaigāties. Vakarā, pēc garas apavu valkāšanas dienas, ļaujiet kājām atpūsties, iekāpjot mīkstās, elpojošās čībās, kas pielāgojas jūsu pēdu formai.
Priekšā garš ceļojums? Ņemiet līdzi savas vieglās, elpojošās vilnas filca čības sievietēm un padariet pasauli par savām mājīgajām mājām. Nepieciešama laba ideja dāvanai? Unisex stila filca čības būs lieliska dāvana vīriešiem un sievietēm, kas novērtē kvalitatīvas, dabiskas lietas. Jo labas čības vajag katru dienu.