Čības un sandales

Ekskluzīva dizaina apavi un sieviešu sandales ar papēdi vai platformu. Platformas sandales vai plakanas zoles kurpes un sandales vasarai un pavasarim. Skaistas kurpes ar plānām lencītēm īpašiem gadījumiem, svētkiem, ballītēm.

Rādīt filtrus

Sandales un sandales sievietēm, Sandales ar platformu vai plakanu zoli. Liela sandaļu un sandaļu izvēle par labākajām cenām Lietuvā! Sieviešu sandales un čības. Sandales pavasarim/vasarai.

Sieviešu sandales

Sieviešu sandales ir ideāla izvēle siltām dienām, kad vēlaties, lai jūsu kājas pēc iespējas vairāk vēdinās un elpo. Lai gan vasara Lietuvā ir diezgan īsa, vasaras apavi ir svarīga detaļa šim gadalaikam. Sieviešu sandales ir stilīgs variants, kas var atdzīvināt jebkuru vasaras izskatu. Vasaras sezona, iespējams, ir viena no gaidītākajām ikvienam, un, lai gan ar siltu laiku mūs nelutina uz ilgu laiku, tajā laikā ir nepieciešams saģērbties, jo īpaši tāpēc, ka tiek svinēti dzīves svarīgākie svētki, piemēram, izlaidumi, kāzas vai izlaiduma ceremonijas, bieži notiek vasarā. Šādos ekskluzīvos gadījumos elegantas sieviešu sandales ir neaizvietojama attēla sastāvdaļa. Tāpat vasaras apavi var labi noderēt, ceļojot uz siltajām zemēm.

Vasaras apavi ir sezonas izvēle, taču, neskatoties uz to, tie ir ļoti svarīga apavu sastāvdaļa katras sievietes garderobē. Sandales piešķir vasarai ne tikai ikdienas komfortu, bet ir arī ļoti svarīga stila detaļa. Sievietēm ir vairāku veidu sandales. Sieviešu sandales ir viena no populārākajām izvēlēm. Šāda veida sieviešu sandales ir visdaudzpusīgākās. Tie ir lieliski apvienoti ar dažādiem stiliem, un tie ir plakanā pēda, tāpēc jūsu kājas nenogurst, tos valkājot. Augstpapēžu sandales ir ideāli piemērotas tiem, kas vasarā plāno ekskluzīvas svinības, piemēram, izlaiduma balli vai kāzas. Sandales ar papēžiem ir lieliski piemērotas arī tiem, kas vēlas ģērbties katru dienu. Mūsu interneta veikalā atradīsi gan sandales ar ļoti augstu papēdi, gan zemāku. Plašs sortiments apmierinās katra klienta vajadzības. Cits tiešsaistes sandales veids ir platformas sandales. Šis vasaras apavu veids ir viena no populārākajām izvēlēm īsāku sieviešu un meiteņu vidū. Arī šādas sandales ir lieliski piemērotas vasarai un brīvdienām. Starp citu, platforma nodrošina pēdas stabilitāti, tāpēc arī šādas sieviešu sandales ir ļoti ērtas. Jaunākās sieviešu sandales tiešsaistē – uzvelkamas sandales. Šajā kategorijā var atrast gan platformas, gan vienādsānu modeļus. Iepriekš minētās sandales vasarai var dekorēt ar dažāda izmēra spalvām vai fliteriem. Šāda veida sandales sievietēm ir lieliski piemērotas karstām vasaras dienām pie jūras vai ezera, kad vēlies komfortu, ērtības un brīvību. Mums tiešsaistē ir pieejams plašs šo sandales klāsts, tāpēc varat izvēlēties tādas, kas būs piemērotas baseinam, vai tādas, kas būs ideāli piemērotas pagalma darbiem. Parasti šāda veida vasaras apavi ir izgatavoti no gumijas vai tekstila materiāla, bet tiem, kam patīk kvalitāte un dabiskums, iesakām izvēlēties sandales no dabīgās ādas. Mūsu piedāvāto sandaļu krāsu gamma ir ļoti plaša: no spilgtām, neona krāsām līdz klasiskai melnai vai baltai.

Sandales tiešsaistē var būt ļoti dažādas: platformas, plakanas, uz augsta vai zema papēža, minimālisma dizaina vai spīdīgas, masīvas. AvalyneTau.lv sieviešu sandales apmierinās pat izvēlīgākās sievietes vai meitenes gaumi.