Čības sievietēm

Sieviešu čības iekštelpām. Plaša modeļu un izmēru izvēle. Auduma čības, ādas čības, lina čības, kažokādas dekorētas čības, rakstainas čības. Ātra piegāde visā Lietuvā, Jums ērtākajā veidā. Sieviešu pludmales čības. Mums ir arī liela izvēle pūkainās čības sievietēm.

Rādīt filtrus

Sieviešu čības

Laimīgas pēdas sākas ar košām čībām! Tāpēc ieejiet vasarā ar modi un pavadiet gada karstāko laiku stilīgi. Ļaujiet savām kājām elpot un sniedziet tām ļoti nepieciešamo atpūtu no aizvērtām kurpēm un ilgām stundām augstpapēžu kurpēs. Darba nedēļas beigās noliec malā obligātos svinīgos apavus un atvaļinājumā noliec kedas un ielec sieviešu čalās. Kamēr jūs sveicina silts laiks, izbaudiet brīvību un dienas komfortu, kombinējot tapkas ar saviem iecienītākajiem t-krekliem un šortiem. Sieviešu čības, kas iegādātas internetā avalynetau.lt elektroniskajā veikalā, ne tikai ietaupīs laiku, bet arī nodrošinās, ka izskatāties patiešām stilīgi.

Sieviešu čības

Sieviešu ikdienas apavi ietver arī sieviešu čības. Brīvais laiks mājās ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Čības, iespējams, ir ērtākais apavu veids, ko mēs parasti valkājam mājās. Sieviešu čības var būt ļoti dažādas, taču tās visas pilda vienu un tajā pašā laikā pašu svarīgāko funkciju – sniedz siltumu kājām. Interneta veikalā AvalyneTau.lt pieejamās tapkas ir piemērotas gan siltām, gan ārkārtīgi vēsām dienām mājās. Vissiltākās čības ir čības no dabīgas vilnas. Tie ir pielāgoti īpaši vēsam laikam, lai kājas nesaltu. Mums ir vilnas čības sievietēm vairākās dažādās krāsās. Šīs sieviešu čības ir vislabāk piemērotas ziemai vai vecākiem cilvēkiem vai tiem, kas dod priekšroku zemes krāsām un dabīgiem materiāliem. Šāda veida čību izmēru izvēle ir ļoti plaša, tāpēc tās derēs ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem. Ja jums nav nepieciešams dabiskums, mēs varam piedāvāt visdažādāko dizainu čības ar spalvām, attēliem, fliteriem vai mākslīgo kažokādu. Sieviešu čības ar rotaļīgu un krāsainu dizainu ir lieliski piemērotas pusaudžiem un sievietēm, kuras vēlas valkāt krāsainus apavus mājās. Sieviešu čības var būt uzvelkamas, atvērtas vai slēgtas. Ir arī paaugstināta ala. Šādi modeļi nodrošina lielāku siltumu un ir ļoti ērti. Tiem, kas nevēlas čības ar daudzām detaļām, auduma vai vienkāršas čības ir lieliski piemērotas. Ja meklē jaunas, stilīgas, ērtas un siltas čības, mūsu interneta veikalā noteikti atradīsi īsto modeli!

Iekštelpu čības ar kažokādu

Sieviešu čības ir neaizstājamas ne tikai atvaļinājumā pie jūras vai ceļojot un pastaigājoties pa pilsētu, bet arī ikdienā pastaigājoties pa māju. Tie sasilda un aizsargā jūsu kājas visu gadu, un to lielā daudzveidība ļauj justies stilīgi pat neformālā mājas vidē. Ir vērts būt vairāk nekā vienu čību pāri, lai, ciemiņiem ierodoties, varētu piedāvāt viņiem iešļūkt arī ērtās iekštelpu čībās. Tuvojoties ziemas brīvdienām, čības ar kažokādu var kļūt ne tikai par lielisku ziemas apavu sev, bet arī par mājīgu un siltu dāvanu mammai, draudzenei vai citai mīļotai sievietei.

Pludmales čības

Iestājoties laikam un asfaltu nomainot smilšaina pludmale, ir laiks likt malā smagos, slēgtos apavus un lēkt sieviešu pludmales flipātos. Pludmalei izstrādātās košās krāsas gumijas čības sievietēm un jautras čības lieliski sader ar krāsainām vasaras kleitām un cepurēm un stilīgu pludmales somu. Dodoties ceļojumā, svarīgi arī neaizmirst koferī ielikt čības. To kompaktais izmērs ir ideāli piemērots vietas ietaupīšanai somā un ietaupa jūs neparedzētos gadījumos, kad citi apavi saplēstās, samirkuši vai aizmirsti. Neatkarīgi no tā, kā jums patīk ģērbties atvaļinājumā pie ūdens, sieviešu flipas kļūs par spilgtu, perfektu detaļu, lai papildinātu jūsu vasaras izskatu.

Pūkainas čības sievietēm

Pūkainas iekštelpu čības sievietēm. Daudz dažādu krāsu, dekorēts ar mīkstu, pūkainu kažokādu. Ar mīkstu, ar kažokādu pārklātu zoli, kura vēlas, lai to ieskauj pilnīgs siltums un komforts. Ar formētām gumijas zolēm, tiem, kas vēlas stingrāku virsmu, bet stilīgu un mājīgu izskatu.
Mums ir plaša sieviešu čību izvēle.