Vilnas izstrādājumi vīriešiem

Dabīgās vilnas izstrādājumi vīriešiem,  AvalyneTau interneta veikals. Vestes, āra un iekštelpu čības, apavi un zeķes. Kvalitatīvi izstrādājumi no dabīgas kažokādas, filca, vilnas. Dabīgās vilnas izstrādājumi, par pieņemamu cenu ikvienam. Ātra piegāde visā Latvia, Jums ērtākajā veidā 1-2 darba dienu laikā. Atlaides līdz 40%

Rādīt filtrus

Vilna ir cilvēka ādai vispieņemamākā dabīgā šķiedra, kas lieliski ļauj iziet cauri gaisam, uzsūc un iztvaiko mitrumu, regulē ķermeņa temperatūru – vasarā atdzesē un ziemā saglabā ķermeņa siltumu. Mikromasāža, ko veic vilnas matiņi, valkājot dabīgos vilnas izstrādājumus, uzlabo asinsriti un paātrina ādas atjaunošanos. Apavi Tau interneta veikalā varat atrast daudz kvalitatīvu vilnas izstrādājumu sev un saviem mīļajiem.

Vairāk nekā 40 gadsimtus cilvēki savām vajadzībām izmanto dabīgās vilnas izstrādājumus, no tiem darinot apģērbu, apavus, gultasveļu u.c. Vilna ir labi pazīstama ar savām pozitīvajām īpašībām un ir populāra to cilvēku vidū, kuri izvēlas veselīgu dzīvesveidu un rūpējas par sevi. Vilna saglabājas tīra un svaiga daudz ilgāk nekā citi audumi. Tas ir dabiski tīrīšanas materiāls, kas atbrīvo no jebkādiem netīrumiem vai smakām un kam nav nepieciešama īpaša un bieža apkope. Vilna ir lielisks izolators aukstā laikā. Vilna spēj absorbēt vairāk mitruma nekā jebkurš cits materiāls. Dabiskā vate saglabā savas izolācijas īpašības arī mitrā stāvoklī, kas ir lieliski piemērota cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar svīšanas kājām. Vilna ir pašdziestošs un neuzliesmojošs materiāls, tāpēc, valkājot vilnas apģērbu intensīvā darba vietā, jūs varētu justies daudz drošāk. Vilna arī nelīp pie ādas kā jebkurš cits sintētisks izstrādājums.