Ortopēdiskās čības

Ortopēdiskās čības. Kvalitatīvi medicīniskie apavi ir labsajūtas un nogurušu pēdu garants. Mēs iesakām izvēlēties medicīniskās dabīgās ādas čības, pamatojoties uz to komfortu un ergonomiku. Ortopēdiskie apavi ir piemēroti gan darbam, gan atpūtai. Laba kvalitāte par pieņemamu cenu. Ortopēdiskie apavi sievietēm, ātra piegāde visā Lietuvā!

Rādīt filtrus

Dabīgas ādas kvalitatīvas sandales sievietēm.

Ortopēdiskie produkti Modern Orthopedics – augstākās kvalitātes produkti par labāko cenu! Labākie ortopēdiskie izstrādājumi nodrošina pilnīgu komfortu un aizsargā pret nogurumu.

Ortopēdiskie apavi ir paredzēti, lai atbalstītu pēdu veselību, ērtu un brīvu kustību. Mūsdienu ortopēdijā jūs atradīsiet apavus no Inblu, Befado-Dr Orto, Adanex ražotājiem. Ortopēdiskie apavi nodrošina pareizu pēdas atbalstu, mazina kāju nogurumu, ir piemēroti deformētām pēdām. Ortopēdiskie apavi ir lieliska izvēle tiem, kas ilgstoši strādā kājās.

Dabīgās ādas slēgtās čības

Modeļi ar dabīgas ādas zolēm, polsterētām zolēm, mīkstu virsmu – viss radīts, lai jūs izbaudītu katru čību nēsāšanas mirkli – no pirmā čību sitiena darba sākumā līdz soļiem mājīgā mājoklī.

Komforta čības sievietēm

Īsti ortopēdiskie apavi sievietēm? Lai gan AvalyneTau nepārdod ortopēdiskos apavus pieaugušajiem, šeit jūs atradīsiet ārkārtīgi ērtus un anatomiski veidotus komforta apavus, kas ir daudz piemērotāki staigāšanai nekā parastie apavi. Valkājot komfortablas sandales, jūs aizmirsīsit ādas klepus un kāju nogurumu, muguras un locītavu sāpes pat tad, ja dienas laikā būs ilgi jāstāv kājās vai jāstaigā. Komforta čības ir ideāla izvēle braucieniem, garām pastaigām, stāvam darbam. Ja ārstēšanai jāpielāgo komforta čības, būs nepieciešami ortopēdiskie apavu ieliktņi – ieliec tos apavos un rezultāts būs kā valkājot individuālos ortopēdiskos apavus.

Ortopēdiskie apavi internetā – ļoti plašs klāsts, pievilcīgas cenas, augstākā kvalitāte un ērts iegādes process.

Ortopēdiskās tekstila čības

Čības ir izgatavotas atbilstoši pareizai pēdas anatomijai un atbilst ortopēdisko apavu prasībām. Ortopēdiskās tekstila čības, šo apavu valkāšana samazina ikru muskuļu sasprindzinājumu, mugurkaula slodzi un uzlabo kāju perifēro asinsriti. Čību zole ir anatomiski veidota un izgatavota no elastīga poliuretāna, kas nenolaižas zem svara, tāpēc lieliski pielāgojas katra cilvēka pēdai un amortizē triecienus. Apavu augšdaļa un zolīte ir izgatavota no dabīgas šķiedras tekstila, kas nodrošina lielisku gaisa cirkulāciju un neizraisa papildu pēdu svīšanu.