Darba čības sievietēm

Darba čības ir apavu veids, kas paredzēts koka tupelēm medicīnas darbiniekiem, pārtikas rūpniecībai, vieglajai rūpniecībai un daudzām citām nozarēm. Šie apavi ir raksturīgi ar to, ka tie ir viegli un ērti, kā arī palīdz nenogurdināt kājas, veicot ilgstošus stāvus darbus. To ir viegli un ātri uzvilkt un novilkt. Arī koka tupeles bieži tiek izmantotas atpūtai, dārza darbiem vai vienkārši valkātas mājās.

Rādīt filtrus

Darba koka tupeles sievietēm

Arī medicīniskās un darba koka tupeles ir izgatavotas no EVA gumijas zolei. Šīs gumijas sastāvs ir ārkārtīgi viegls, taču nav ieteicams strādāt ļoti siltās telpās, jo tai ir ierobežota elpošana, taču tā ir lieliski piemērota, ja darba vide ir mitra un slapja.
Galvenās koka tupelju priekšrocības darbam ir tādas, ka tās uzlabo darbinieka psihofizioloģiskās spējas un uzvedību darba laikā. Darba un atpūtas koka tupeles tiek nēsātas, lai samazinātu nogurumu, muguras sāpes, celmu sasprindzinājumu un palielinātu valkātāja produktivitāti, strādājot garās maiņās.
Tāpat darba koka tupeles var aprīkot ar kompozītmateriāla vai metāla purngalu, kas nodrošinās kāju pirkstu aizsardzību, kad darba vide to prasīs. Šādi aizsprostojumi darbam ir apzīmēti ar SB vai S1 drošības kategoriju. Tukšu zole var būt izturīga pret nodilumu, naftas produktiem (smērvielām, eļļām utt.), paaugstinātu slīdēšanas pretestību SRC. Nosprostojuma zole var būt izturīga pret caurduršanu – šādi darba apavi ir marķēti ar S1P drošības standartu.
Atkarībā no ražotāja daudzus koka tupelus var mazgāt veļas mašīnā. Par to liecina informācija par katru produktu.