Bezmaksas piegāde no €80

Kā skaisti sasiet kurpes? 3 veidi

Vai domājat, ka savām nolietotajām čībām vēlaties piešķirt jaunu, oriģinālu raksturu? Vai zinājāt, ka ir vienkāršs veids, kā to izdarīt? Vienkārši mainiet to sasiešanas veidu. Saskaņā ar statistiku lielākā daļa no mums izmanto klasisko, populārāko apavu sasiešanas veidu. Taču ir daudz vairāk veidu, kā sasiet treniņbikšu, kedu un apavu šņorīšu aukliņas. Šņorētajiem apaviem ir ne tikai estētisks aspekts. Tas ir arī veids, kā parādīt savu dzīvesveidu, savus hobijus un pat savu pasaules uzskatu!

Tātad, kā man šņorēt apavus?

Ir vērts veltīt laiku, lai iemācītos dažus jaunus apavu mežģīņu mežģīņu veidus. Šīs mežģīņu mežģīņu mežģīņu spēles vislabāk piemērotas treniņbiksēm, kedām un apaviem. Tās var izmantot arī smagāka kalibra apaviem, piemēram, populārajiem tramplīniem. Mēs esam jums atlasījuši 3 praktiskākos variantus.

“Kāpņu” apavu mežģīnes

“trepju” apavu sasiešana

Šajā variantā mežģīnes ir izvietotas paralēli viena otrai kā uz kāpnēm. Šāda sasiešana būs veiksmīga tikai tad, ja apaviem ir vienādas cilpiņas. Šņores jāsadala pāra skaitā, lai to gali sakristu pa vidu un tos varētu sasiet.

Ievietojiet kurpes aukliņu pirmajās divās kurpes actiņās, galu uz leju.

Novelciet abus galus kopā un pārliecinieties, ka tie abās pusēs ir vienāda garuma.

Ievelciet kreiso kurpju auklu no iekšpuses kreisajā (otrajā no apakšas) kurpes cilpā un pēc tam no ārpuses labajā kurpes cilpā.

Izvelciet labo kurpju auklu no iekšpuses uz āru līdz pirmajai vaļējai šuvei labajā pusē, pēc tam ievietojiet to kreisajā cilpā no ārpuses.

Atkārtojiet pēdējās divas darbības, līdz nonākat līdz pēdējai šuvei.

“Krusta” apavu šņorēšana

Krusta kurpju šņorēšana

Kurpju krusteniskā šņorēšana izskatās ļoti efektīgi un dekoratīvi. Šņorēm jābūt vismaz 6 pāru cilpiņu, lai tās labi izskatītos uz apava.

Ja ir pāra skaits vīļu, sāciet tāpat kā sasienot trepes, t. i., caurvelciet kurpju auklu caur pirmajām divām vīlēm, galus novietojot apakšā.

Savstarpēji krustojiet auklas un caurvelciet tās cauri pretējām šuvēm tā, lai krustojums būtu zem tām.

Tad atkal krustojiet auklas un izvelciet tās caur cilpām.

Atkārtojiet līdz pēdējam valdziņu pārim.

Apavu šņorēšana ar “zigzagiem”

Zigzaga šņorēšana

Šņorucīšu šņorējienu ķeksīšu stils ir ļoti populārs un uzkrītošs, taču, to darot, ir jābūt ļoti uzmanīgiem, jo ir viegli kļūdīties.

Kā šņorēt “Zigzag” kurpes?

 

Ievietojiet kurpju aukliņu pirmajās šuvēs.

Šķērsojiet galus uz āru un ievelciet tos caur cilpiņu komplektu trīs rindās uz augšu.

Ievelciet un izvelciet abus mežģīnes galus taisni caur nākamo augstāko cilpiņu komplektu.

izstiepiet galus uz āru un izvelciet tos caur cilpiņu komplektu trīs rindas zemāk par apavu.

Ievelciet abus galus taisni iekšā un ārā caur nākamo augstāko cilpiņu komplektu.

Ja jums ir problēmas ar šo mežģīnīti un vēlaties to redzēt “dzīvajā”, aplūkojiet, kā tā izskatās YouTube video. Vienkārši ievadiet Grid Laces pamācību.

Padomi, kā šņorēt apavus

Protams, ir vēl daudzi citi veidi, kā šņorēt apavus. Izvēloties mežģīnes, papildus izskatam ir vērts ņemt vērā arī to, cik ērti ir mežģīnes un kā mežģīnes pieguļ potītei. Ir daudzi šņorēšanas modeļi, kas izskatās pievilcīgi, bet negarantē pēdas stabilitāti, kas var būt problēma, piemēram, sporta apaviem. Otra lieta ir šņorēšanas raksta izvēle atbilstoši apavu veidam un stilam. Daži raksti labāk izskatīsies ar mokasīniem, citi – ar īsajiem treniņbiksēm. Trešā lieta ir izvēlēties pareizās auklas. Daudziem modeļiem ir nepieciešamas plānākas auklas, citiem derēs nedaudz biezākas auklas. Vasarai un sportam varat nedaudz trakot un izvēlēties intensīvu krāsu un rakstu auklas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Bezmaksas piegāde no €80

Bezmaksas piegāde visā Latvijā!

30 dienu naudas atdošanas garantija!

30 dienu preču atgriešanas garantija!

Piegāde visā Latvijā!

Piegāde ar Omniva pasta automātiem

100% droša izrakstīšanās

Montonio / MasterCard / Visa