Iepirkšanās ratiņi

Par mums

Mēs esam tiešsaistes apavu veikals ar nosaukumu FootwearTau. Mēs lielāko daļu savu produktu veltām sieviešu apaviem, sākot no ikdienas apaviem līdz augstpapēžu kurpēm, taču neaizmirstam arī vīriešus un mazākos. Lielu uzmanību pievēršam arī ortopēdiskajiem apaviem, darba čībām un medicīnas sandalēm. Mēs izveidojām šo interneta veikalu gandrīz pirms diviem gadiem, grūtā laikā, kad visu pasauli smagi skāra pandēmija. Kad ģimenes uzņēmums pārtrauca darbu fiziskajā veikalā, man bija jārīkojas un jāatver interneta veikals.

Par avalynetau

Vieglākais ceļš uz priekšu

Neko nezinot par e-veikaliem, nācās smagi strādāt un savākt pietiekami daudz zināšanu par šādu biznesa modeli. Šajā dienā interneta veikala Shoes for You attēls izskatās daudz labāk nekā pirmajās testēšanas dienās tikai atverot. Laika gaitā uzlabojās mājas lapas dizains, uzlabojās fotogrāfiju kvalitāte, palielinājās klientu loks un preču skaits.

ApaviTau preces

Pamazām, pieaugot klientu skaitam, pieaugām arī mēs. Uzsākot apavu veikala atvēršanu, pārdošanā varēja atrast tikai 40 preces. Šobrīd mēs varam jums piedāvāt vairāk nekā 1000 preču veidu. Apavi Veikalā atradīsiet visvairāk preču un modeļu sievietēm, sākot no ikdienas apaviem , āra un iekštelpu čībām , balerīnām, mokasīniem, līdz sieviešu sandalēm, augstpapēžu kurpēm un zābakiem sievietēm . Vīriešiem piedāvājam arī ikdienas apavus, kedas un daudzas vilnas čības vēsam laikam. Un pašus mazākos, Apavu veikalā atradīsiet gan deju kurpes – čaļus, gan siltas un omulīgas vilnas čībiņas.

sieviešu apavi tiešsaistē

Ortopēdiskie apavi

Pirms interneta veikala Shoes for You fiziskajā veikalā dominēja čības un ortopēdiskie apavi sievietēm . Kad globālā pandēmija lika aizvērt visu fizisko veikalu durvis, mēs varējām piedāvāt plašu ortopēdisko čību klāstu par vislabāko cenu vietnē. Liela daļa pircēju, kas izvēlas ortopēdiskos apavus, ir medmāsas vai medmāsas, kurām šādos grūtos laikos nebija pieejama plaša ortopēdisko apavu izvēle. Līdz ar to ir palielinājies lojālo un uzticamo klientu skaits, kuri zina, ka jebkurā gadījumā Apavi interneta veikalā vienmēr atradīs sev piemērotāko preci. Un mēs joprojām rūpējamies par ortopēdisko apavu attīstību un pastāvīgi meklējam jaunus un kvalitatīvus modeļus, ko piedāvāt saviem klientiem. INBLU ortopēdiskās čības, sandales un sandales ir viens no populārākajiem un īsā laikā viens no mūsu iecienītākajiem zīmoliem. Mēs piedāvājam Jums augstākās kvalitātes medicīniskos apavus par labāko cenu.

Mūsu mērķi

Lai arī Apavi Tev interneta veikals ir ļoti jauns un mazs, mēs cenšamies pilnveidoties un augt, attīstīt savu atpazīstamību, palielināt klientu bāzi, meklēt un nodrošināt saviem klientiem labākos produktus un piedāvājumus. Par prioritāti izvirzām preču kvalitāti, ikvienam pieejamu cenu diapazonu (no lētākām līdz dārgākām precēm), sirsnīgu saziņu ar klientiem, drošu, ātru un ērtu apmaksu. Jau no pirmajām dienām vēlējāmies augt kopā ar saviem klientiem, un turpināsim to darīt.

Bezmaksas piegāde no € 60

Bezmaksas piegāde visā Lietuvā!

14 dienu naudas atdošanas garantija!

14 dienu preču atgriešanas garantija!

Piegāde visā Lietuvā!

Piegāde Omniva, LP express, pa pastu!

100% drošs maksājums

Paysera / MasterCard / Visa