Bezmaksas piegāde no €80

Par mums

Par mums

Mēs esam tiešsaistes apavu veikals AvalynėTau. Mēs lielāko daļu savu krājumu veltām sieviešu apaviem, sākot no ikdienas apaviem līdz augstpapēžu kurpēm, taču neaizmirstam arī vīriešus un mazos. Lielu uzmanību pievēršam arī ortopēdiskajiem apaviem, darba čībām un medicīnas sandalēm. Mēs izveidojām šo interneta veikalu gandrīz pirms diviem gadiem, grūtā laikā, kad visu pasauli smagi skāra pandēmija. Kad ģimenes uzņēmums pārtrauca darbu fiziskajos veikalos, nācās rīkoties un atvērt interneta veikalu.

apie avalynetau

Tālākais ceļš nav viegls

Neko nezinot par elektroniskajiem veikaliem, nācās smagi strādāt un savākt pietiekami daudz zināšanu par šādu biznesa modeli. Šodien Avalynė Tau interneta veikala tēls izskatās daudz labāk nekā pirmo dienu testi uzreiz pēc atvēršanas. Laika gaitā uzlabojās mājas lapas dizains, uzlabojās fotogrāfiju kvalitāte, pieauga klientu un preču skaits.

AvalynėTau preces

Pamazām augot, pieaugot klientu skaitam, bija jāaug kopā. Apavi Uzsākot veikala atvēršanu, pārdošanā varēja atrast tikai 40 preces. Šobrīd mēs varam jums piedāvāt vairāk nekā 1000 dažādus produktus. Apavu veikalā Tau sievietes atradīs visvairāk preču un modeļu, sākot no ikdienas apaviem, āra un iekštelpu čībām, balerīnām, mokasīniem un beidzot ar sieviešu sandalēm, augstpapēžu kurpēm un zābakiem sievietēm. Vīriešiem piedāvājam arī ikdienas apavus, kedas, daudzas vilnas čības vēsam laikam. Savukārt pašiem mazākajiem veikals Avalynė Tau atradīs deju kurpes – čehu, kā arī siltas un omulīgas vilnas čības.

Ortopēdiskie apavi

Pirms interneta veikala Avalynė Tau atvēršanas fiziskajā veikalā dominēja čības un ortopēdiskie apavi sievietēm. Kad globālā pandēmija lika slēgt visus fiziskos veikalus, mēs varējām piedāvāt plašu ortopēdisko čību klāstu par vislabāko cenu vietnē. Liela daļa pircēju, kas izvēlas ortopēdiskos apavus, ir medmāsas, kurām tik grūtā brīdī nebija iespējas tikt pie plašā ortopēdisko apavu izvēlē. Tā ir pieaudzis lojālu un uzticamu klientu skaits, kuri zina, ka jebkurā gadījumā interneta veikalā Avalynė Tau vienmēr atradīs sev piemērotu preci. Un mēs turpinām rūpēties par ortopēdisko apavu izstrādi un vienmēr meklējam jaunus un kvalitatīvus modeļus, ko varētu piedāvāt saviem klientiem. Viens no populārākajiem un tik īsā laikā, kas kļuvis par vienu no mūsu klientu iecienītākajiem zīmoliem ir INBLU ortopēdiskās čības, sandales un sandales. Mēs piedāvājam Jums augstākās kvalitātes medicīniskos apavus par labāko cenu.

Mūsu mērķi

Lai gan Avalynė Tau interneta veikals ir ļoti jauns un mazs, mēs izstarojam vēlmi pilnveidoties un augt, attīstīt savu reputāciju, paplašināt savu klientu loku, meklēt un nodrošināt saviem klientiem labākos produktus un labākos piedāvājumus. Par prioritāti izvirzām preču kvalitāti, ikvienam pieejamu cenu diapazonu (no lētākām līdz dārgākām precēm), godīgu komunikāciju ar klientiem, drošu, ātru un ērtu apmaksu. Jau no pirmajām dienām vēlējāmies augt kopā ar saviem klientiem, un turpināsim to darīt.

Bezmaksas piegāde no €80

Bezmaksas piegāde visā Latvijā!

30 dienu naudas atdošanas garantija!

30 dienu preču atgriešanas garantija!

Piegāde visā Latvijā!

Piegāde ar Omniva pasta automātiem

100% droša izrakstīšanās

Montonio / MasterCard / Visa